7 июля, 2022
Конференція: "Алергія – атака без нападників. Психоаналітики та лікарі про зворотнiй бiк аллергии."
МІПСК запрошує всіх бажаючих дізнатися про аллергіічніі прояви з погляду психоаналізу та з медичної, ліікарської позиції. Цей заход може зацікавити фахівців, волонтеріів, психологів, представників батьківської спільноти та громадських організацій взяти участь у нашій конференції з циклу:
«Психосоматичний фокус. Правдиво про хвороби."
Тема, яку анонсуємо на СЕРПЕНЬ 2022 : "Алергія – атака без нападників.
Психоаналітики та лікарі про зворотнiй бiк аллергии."
У кожної людини, яка страждає на алергію, є своя історія її виникнення. Це розповідь про те, як він виявив, що його імунна система хоче воювати, але з чим? «Фобія» імунної системи, гіперчутливий захист до неадекватного ступеня загрози.
За даними ВООЗ на алергію страждають 30% населення Землі, і з кожним роком ці показники зростають. У кожної третьої людини – алергічний риніт, у кожної десятої – бронхіальна астма. У нашому розпорядженні міг би виявитися ефективніший засіб лікування, якби вчені, психотерапевти, лікарі, психологи зуміли зрозуміти природу алергії. Однак поєднання різних причин, що викликають алергічні реакції, таке, що може заплутати будь-кого.
Чи можна говорити про алергійну реакцію, як про несвідомий спосіб взаємодії людини з близькими, зі світом загалом?
Як же симптом алергії вбудований в особистість та стосунки.
Як виникає та чим підтримується цей симптом?
Як може допомогти алергіку психотерапія?
Важливо так само розуміти, що прибираючи або борючись виключно з симптомом, палітра при цьому внутрішніх та зовнішніх конфліктів залишається тією ж! При цьому і людина залишається такою, якою вона була, з властивими їй установками, моделями автоматизмами поведінки, протиріччями. І тоді через деякий час симптом з'явиться знову, можливо, вже в зміненому варіанті. Наприклад, замість астми може з'явитися висип на тілі, - нейродерміт...
Формат заходу передбачає доповіді психоаналітично - орієнтованих психологів, психотерапевтів та думки експертів, відповідної компетенції з обраної теми (доктора, юристи), з подальшою дискусією та можливістю поставити запитання. Он - лайн.
Інформація: 0689090457 ( Viber, Telegram, WhatsApp) або 0666095534
Можна приєднатися до нашої групи:
"Психосоматика. Конференції"
САМОСТIЙНО за ПОСИЛАННЯМ, щоб знати анонси, новини тощо, про заходи: